KONST / Litografier / Färglitografi 12213200
nr 1221 3200
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. "Souvenir from Venice". Signerad, numrerad 57/100, bladets mått: 22x24 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 3 december 2018
kl 20:16:23
700 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer